BHA Teknoloji BHA Teknoloji
menu
close
English

icewarp Destek

BHA Teknoloji "Icewarp" yetkili distribütörüdür.

Icewarp Taşıma Paketi

E-posta sunucularının taşıma süreci, dikkatlice planlanmalı ve uygulanmalıdır. BHA Teknoloji olarak bu tarz kritik işlemlerde oldukça temkinli bir yaklaşım sergilemekteyiz.

Performans ve güvenlik geliştirmelerinin yanında en az %50 tasarruf sağlayabileceğiniz Icewarp sunucu taşıma paketinde sürecimiz şu şekildedir;


Gereksinimlerin Belirlenmesi: İlk olarak, şirketin ihtiyaçları ve hedefleri belirlenir. Bu, yeni sunucu veya hizmet sağlayıcı seçiminde önemlidir.

Yeni E-posta Sunucusu Seçimi: Popüler e-posta sunucu yazılımları arasında diğerlerine kıyasla maliyet ve güvenilirlik açısından Icewarp Mail Server ön plana çıkmaktadır.

“BHA Teknoloji olarak müşterilerimize aynı alan adı üzerinde birden fazla e-posta sunucusu yazılımını kullanmaları için yardımcı oluyoruz.”

 1. Performans ve Ölçeklenebilirlik:
  İşleriniz büyüdükçe veya mevcut sunucu kaynaklarınız yetersiz kaldığında, daha büyük ve ölçeklenebilir bir e-posta altyapısına geçmeniz gerekir.
 2. Güvenlik:
  Güvenlik ihlali vakaları arttığında, daha güvenli bir e-posta sunucusuna geçmek, hassas verilerinizin korunmasını sağlar.
 3. Maliyet Tasarrufu:
  Mevcut altyapının bakımı ve yönetimi pahalı olabilir. Daha verimli bir hizmet sağlayıcıya geçiş bu maliyetleri de düşürür.
 4. Yedeklilik:
  Daha güçlü bir yedekleme ve veri kurtarma özellikleri sunan bir e-posta sunucusuna taşınarak, iş sürekliliği daha iyi sağlanır.